۵ دلیل بد برای اینکه بخواهید کاری را شروع کنید
۵ دلیل بد برای اینکه بخواهید کاری را شروع کنید
به این مطلب امتیاز دهید

۵ دلیل بد برای اینکه بخواهید کاری را شروع کنید
به این مطلب امتیاز دهید

۱) این که الان بیکار هستید کسب و کاری را به این خاطر شروع نکنید که راحت تر از دنبال کار گشتن است. با این کار در جایی که باید منابع تان را ذخیره کنید خرج شان خواهید کرد.احساس اجبار برای سرعت دادن بیش از اندازه به کار ها خواهید داشت.زمان لازم را نمی گذارید برای آزمایش کردن ایده تان. چاره ای نداشتن محرک ناجور و نامناسبی ست. وادارتان می کند به انجام اشتباهاتی که می تواندباعث شکست تان بشود.

 

۲) این که نمی خواهید برای شخض دیگری کار کنید .شاید این حرف متناقض به نظر بیاید؛ولی حتی وقتی رییس خودتان هستید هنوز برای دیگران کار می کنید:برای مشتری هایتان؛ که می تواند سخت تر از هر شغل دیگری باشد.

مدیریت کارکنان ناراحت

خواندن این مطلب به شما توصیه می شود: رهبران موثر

۳) این که میخواهید ساعات کمتری کار کنید.در نهایت شاید به جایی برسید که کسب و کارتان بدون نیاز به شما اداره شود ولی این اتفاق به این زودی ها نخواهد افتاد. اوایل ابتدا باید انتظار داشته باشید حتی ساعات بیش تری در مقایسه با یک فرد عادی کار کنید.

استراتژِی کسب و کار

۴) این که نمی خواهید با انسان ها سر و کار داشته باشید . هیچ کس نمی تواند یک کسب و کار چند میلیون دلاری را بدون سر و کار داشتنبا دیگران راه بیندازد.شما باید یک تیم را استخدام و مدیریت کنید. باید محصولتان را به گستره وسیعی از مخاطبان عرضه کنید که البته همه شان انسان هستند.

۵) این که دنبال پول بی دردسر هستید. اگر تنها انگیزه تان برای شروع یک کسب و کار این است که سریع ثروتمند شوید به مشکل برخواهید خورد. شما قبل از آن که به هدفتان برسید با خیلی از مشکلات و چالش ها روبرو خواهید شد. آیا ارزشش را دارد؟ قطعا. آسان و سریع خواهد بود؟ اصلا.

خواندن این مطلب به شما توصیه می شود: چگونه بدون مدرک به شغل مورد علاقه ی خود برسیم؟

منبع : کتاب تبدیل رویا به ثروت نوشته مایکل مسترسون – انتشارات نگاه نوین

مدیران وی ای پی >>> ✅ آموزش های خاص برای مدیران خاص

admin

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید